• Rent A Car İstanbul Araç Kiralama Vip Minibüs Kiralama İstanbul Oto Kiralama
  • İstanbul Rent A Car
  • İstanbul Ucuz Araç Kiralama
  • Minibüs Kiralama
  • Vip Minibüs Kiralama
0212 237 30 22
0542 422 13 60
0533 411 22 95
0541 415 50 57
7 / 24

HAKKIMIZDA

#

Biz Kimiz ?

İstanbul Rent A Car, İstanbul Araç Kiralama, İstanbul Oto Kiralama, Minibüs Kiralama, Vip Minibüs Kiralama

1993 yılından bu yana oto kiralama sektöründe hizmet veren Mass Rent a Car, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur. Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır. En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip Mass Rent a Car, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

#

Hamdi TAŞÇI

Müdür

Operasyon Sorumlusu

#

Adil EMİROĞULLARI

Operasyon Sorumlusu

En İyi Fiyat Garantisi

Mass Rent A Car 1993 Yılında Katıldığı Araç Kiralama Sektöründe Her Zaman En İyi Fiyat Garantisiyle Yoluna Devam Ediyor.

Değişmeyen Fiyat Garantisi

Eğer Bizden Daha Önce Araç Kiraladıysanız Diğer Kiralamalarda Aynı Fiyat Garantisi Veriyoruz Senenin Hangi Zamanı Olursa Olsun Fark Etmez.

7/24 Hizmet

Web Sitemizde Bulunan Numaralardan Veya Mail Adresimizden 7/24 Hizmet Alabilirsiniz. Saat Kaç Olursa Olsun Aracınızla İlgili Bir Sorun Varsa Bizlere Ulaşabilirsiniz.

#

Atatürk havalimanı araç kiralama, havaalanı araç kiralama, havalimanı oto kiralama, havalimanı transfer, havalimanı minibüs kiralama, atatürk havalimanı rent a car, vip minibüs kiralama, minibüs kiralama, istanbul araç kiralama

Mass Rent A Car
#

Sabiha gökçen havalimanı araç kiralama, havaalanı araç kiralama, havalimanı oto kiralama, havalimanı transfer, havalimanı minibüs kiralama, Sabiha gökçen havalimanı rent a car, vip minibüs kiralama, minibüs kiralama, istanbul araç kiralama

Mass Rent A Car