0212 237 30 22
0542 422 13 60
0533 414 35 60
7 / 24
Günlük Araç Kiralama

İhtiyacınız kadar araç kiralayın, minimum kiralama süresi 2 gün olan firmamızdan, 2 ve üstü olarak araç kiralama yapabilirsiniz, şoförlü araç kiralama ve şoförsüz araç kiralama seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. İletişim : 0212 237 30 22

Günlük Araç Kiralama
Rent A Car

Oto kiralama sektörün de faaliyetlerini sürdüren Mass Rent a car filosuna, 2015 ve 2016 model araçları ekledi, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız oto kiralama da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için haftanın 7 günü çalışmaktadır.

Oto Kiralama İstanbul
Oto Kiralama

Lüks oto kiralama, lüks araç kiralama, rent a car, rent a car fiyatları, araç kiralama, araba kiralama, ekonomik oto kiralama, araba kiralama seçeneklerimizle siz müşterilerimize kaliteli hizmeti ilke olarak benimsedik. 7/24 yol yardım hizmetimizle her zaman yanınızdayız.

Rent A Car
Araç Kiralama Koşulları

Mass rent a car' dan oto kiralama, minibüs kiralama, vip minibüs kiralama, mercedes vito kiralama, kiralık minibüs hizmeti alabilmeniz için ehliyetinizin en az bir yıllık olması gerekmektedir. Bu kriterleri karşılamanız durumunda bizden araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Vip Minibüs Kiralama
Kiralama Şartları

Mass rent a car' dan oto kiralama , minibüs kiralama veya şoförsüz araç kiralama hizmeti alabilmek için gerekli olan belgeler ehliyet ve kredi kartıdır. Şirket üzerinden oto kiralama , rent a car , minibüs kiralama yapılacaksa şirket evrakları gereklidir.

Araç Kiralama
Diğer Hizmetler
  • Düğün Araçları
  • Servis Taşımacılığı
  • Şehir Turu
  • Transfer Hizmeti
Diğer Hizmetlerimiz

En İyi Fiyat Garantisi

Mass Rent A Car 1993 Yılında Katıldığı Araç Kiralama Sektöründe Her Zaman En İyi Fiyat Garantisiyle Yoluna Devam Ediyor.

Değişmeyen Fiyat Garantisi

Eğer Bizden Daha Önce Araç Kiraladıysanız Diğer Kiralamalarda Aynı Fiyat Garantisi Veriyoruz Senenin Hangi Zamanı Olursa Olsun Fark Etmez.

7/24 Hizmet

Web Sitemizde Bulunan Numaralardan Veya Mail Adresimizden 7/24 Hizmet Alabilirsiniz. Saat Kaç Olursa Olsun Aracınızla İlgili Bir Sorun Varsa Bizlere Ulaşabilirsiniz.